Dovolená u moře a koronavirus léto 2020 - Škudlínek

Chcete vyrazit na dovolenou a nevíte s kým, kam ale hlavně chcete ušetřit? Zkuste si přečíst pár našich článků, ve kterých najdete návody jak ušetřit nebo návody kde a kdy nakopit.

Dovolenou doporučujeme vybírat u cestovní agentury Invia. A  jestli chcete ušetřit, určitě si přečtěte nás článek s názvem Invia dovolená léto 2020. S cestovních kanceláří můžeme včele doporučit například cestovní kancelář Čedok, která si pro rok 2020 připravila zajímavé akce pro ty, kteří nakoupí s předstihem.

Letíte někam na dovolenou? Dejte svým známým a rodině číslo letu a řekněte jim ať se podívají na Flightradar24 kde můžou sledovat letecký provoz online.

Další články z kategorie Dovolená u moře a koronavirus léto 2020

CK Fischer storno zájezdů – koronavirus

Všechny informace, které jsme se dozvěděli od cestovní kanceláře Fischer ohledně rušení zájezdů a koronavirové pandemie najdete v tomto článku.

Číst dále

Flightradar24 letecký provoz online

Flightradar slouží ke sledování leteckého provozu online na mapě celého světa. Po najetí myší na letadlo na mapě uvidíte číslo letu. Po kliknutí na letadlo uvidíte trasu letu, obrázek a typ letadla, aktuální polohu, výšku a rychlost.

Číst dále

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

  1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
  2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
  3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
  4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Škudlínek

Škudlínek je tu od toho aby Vám ušetřil. Pomůže Vám vybrat tu správnou banku, půjčku nebo poradí, kde nakoupit dovolenou ve slevě. Obsah postupně přibývá, takže doufáme, že časem zde najdete všechno co budete potřebovat k tomu, aby jste na tom byli finančně lépe.

Škudlínek.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek