Dovolená u moře léto 2023 - Škudlínek

Chcete vyrazit na dovolenou a nevíte s kým, kam ale hlavně chcete ušetřit? Zkuste si přečíst pár našich článků, ve kterých najdete návody jak ušetřit nebo návody kde a kdy nakopit.

Dovolenou doporučujeme vybírat u cestovní agentury Invia. A  jestli chcete ušetřit, určitě si přečtěte nás článek s názvem Invia dovolená léto 2023. S cestovních kanceláří můžeme včele doporučit například cestovní kancelář Čedok, která si pro rok 2023 připravila zajímavé akce pro ty, kteří nakoupí s předstihem.

Letíte někam na dovolenou? Dejte svým známým a rodině číslo letu a řekněte jim ať se podívají na Flightradar24 kde můžou sledovat letecký provoz online.

Další články z kategorie Dovolená u moře léto 2023

Polské Maledivy

Nudíte se doma, nechcete na výlet nikam po česku, protože je tady sakra draho? Mám pro Vás tip. Polské maledivy!

polské maledivy jaworzno

Polské Maledivy se nachází v parku Grodek, který je v městě Jaworzno.

Největší pecka? Park je otevřen celoročně – 24 hodin denně. Vstup do parku je navíc zdarma. Kolem parku jsou parkoviště, kdo by to byl řekl také zdarma. Jediná nevýhoda je, že se v jezeře nemůžete koupat. Nikdo Vám ale nezakáže si na cestičku sednout a ochladit si nohy. Pokud vezmete děti je ideální navštívit také centrum města Jaworzno. Najdete zde park s dětským vodním hřištěm.

Do parku doporučuji vyjet ráno co nejdříve, protože je to celodenní záležitost. Nedoporučuji víkendy, protože do parku jezdí samozřejmě lidé z okolí, takže je tam narváno.

GPS souřadnice obou parkovišť na polských Maledivách:
50°14’01.5″N 19°18’45.0″E (první parkoviště)
50°14’06.6″N 19°18’11.4″E (druhé parkoviště)

Číst dále

CK Fischer storno zájezdů – koronavirus

Všechny informace, které jsme se dozvěděli od cestovní kanceláře Fischer ohledně rušení zájezdů a koronavirové pandemie najdete v tomto článku.

Číst dále

Flightradar24 letecký provoz online

Flightradar slouží ke sledování leteckého provozu online na mapě celého světa. Po najetí myší na letadlo na mapě uvidíte číslo letu. Po kliknutí na letadlo uvidíte trasu letu, obrázek a typ letadla, aktuální polohu, výšku a rychlost.

Číst dále

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

  1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
  2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
  3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
  4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Škudlínek

Škudlínek je tu od toho aby Vám ušetřil. Pomůže Vám vybrat tu správnou banku, půjčku nebo poradí, kde nakoupit dovolenou ve slevě. Obsah postupně přibývá, takže doufáme, že časem zde najdete všechno co budete potřebovat k tomu, aby jste na tom byli finančně lépe.

Škudlínek.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek