Interbanka moneta přihlášení? Internet banka je správně - Škudlínek

Pokud nevíte jak se přihlásit do Vašeho bankovnictví a pletete si výrazy internet banka a interbanka, čtěte prosím pozorně celý článek a příště se již nespletete.

Krásný příklad klientské fantasie a reakce banky.

Nevím kde se slovo „Interbanka“ vzalo jestli ho Moneta (bývalá Ge Money) používá v nějakém letáku, návodu nebo je to čiste jen fantasie klientů Moneta money bank, ale výraz internet banka někteří klienti Monety zaměňují s výrazem interbanka. Co se mi ale líbí je reakce Monety.

Stránka www.moneta.cz/interbanka neexistuje a ani nikdy neexistovala. Ten kdo ale pracuje pro IT v Monetě si asi všimnul často špatně zadávané adresy a vytvořil přesměrování na správnou přihlašovací stránku. Je to stejná stránka, která vám vyjede po napsání správné adresy a tou je: internetbanka.cz

Doporučujeme si tyto dvě nejdůležitější adresy uložit do oblíbených ve svém prohlížeči nebo si je zapamatovat:

 1. www.internetbanka.cz
 2. www.moneta.cz

Pokud zadáte do adresního řádku ve vašem prohlížeči adresu internetbanka.cz automaticky budete přesměrování na web: https://www.moneta.cz/lide/prime-bankovnictvi/internet-banka toto je samozřejmě správná adresa, takže se ničeho nelekejte. Někoho to může trochu zmást, protože pokud se poté budete přihlašovat do internetového bankovnictví budete znovu přesměrování na jinou adresu a tou je: https://ibs.internetbanka.cz/ibs/ControllerServlet

Ideální je tedy vždy do adresního řádku napsat www.moneta.cz a poté kliknout na odkaz Internet Banka, který se nachází na webu vpravo nahoře.

Pokud jste si nezvykli na to, že ge money bank se přejmovanala na Moneta money bank a zadáváte pořád adresu www.gemoney.cz tak to také nevadí, přesměrování na nový web funguje i zde.

Určitě ale nezadávejte do adresního řádku prohlížeče adresu www.interbanka.cz dostanete se na nejmenovaný bulvární deník. WWW adresa je totiž přesměrována na jiný web než hledáte.

Používáte místo zadávání adresy do adresního řádku prohlížeče vyhledávače? Například seznam nebo google? V tom případě zadávejte do vyhledávání výrazy jako: moneta internet banking nebo moneta internet banka

Vyhledávání seznam.cz

Pokud zadáte do vyhledávání na webu www.seznam.cz hledaný výraz: moneta internet banking vyjede vám ve vyhledávání toto:

seznam vyhledávání výrazu moneta internet banking
Výsledek vyhledávání na webu seznam.cz

Můžete kliknout na jakýkoliv z odkazů které vidíte výše. Oba vedou přímo na internetové bankovnictví. V prvním vidíte správnou adresu která je ibs.internetbanka.cz a ve druhém před názvem dokonce vidíte i logo Monety.

Zadáte li do vyhledávání moneta internet banka vyjede vám ve vyhledávání toto:

seznam vyhledávání výrazu moneta internet banka
Výsledek vyhledávání na webu seznam.cz

Pokud vám vyjede tato stránka ideální je kliknout hned na první odkaz Internetové bankovnictví MONETA Money Bank popřípadě pod odkazem je menší odkaz Web MONETA Money Banka.

Vyhledávání google.cz

Interbanka moneta přihlášení: Tato stránka slouží pouze jako informační článek o překlikovém slovu a není oficiální ani jinou prezentací Monety money bank.

3 příspěvků “Interbanka moneta přihlášení? Internet banka je správně

 1. Dne 18.3.2020 jsem dostala ID a obálku s heslem, zřizovala jsem si b.ú. a spoř.ú.
  Bohužel se mi nepodařilo přihlásit.Má mít ID jen 9 znaků? Nebo kde je problém?
  Děkuji za reagování.

 2. nejde se vůbec do interbet. bank. přihlásit!
  co s tím pořád děláte? vy…. se na to. na vaši banka. jdu radši jinam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

 1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
 2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
 3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
 4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Škudlínek

Škudlínek je tu od toho aby Vám ušetřil. Pomůže Vám vybrat tu správnou banku, půjčku nebo poradí, kde nakoupit dovolenou ve slevě. Obsah postupně přibývá, takže doufáme, že časem zde najdete všechno co budete potřebovat k tomu, aby jste na tom byli finančně lépe.

Škudlínek.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek