Elektřina a plyn - Škudlínek

Další články z kategorie Elektřina a plyn

Bohemia energy – dodavatel bohemiaenergy.cz skončil, co teď?

Dnes 13.10.2021 ukončila činost jedna z největších společnostní Bohemia Energy. Měli jste u Bohemky smlouvu a nevíte co teď? Pokud se Vám nechce čekat ve frontě u ČEZ nebo čekat na telefonní lince nového dodavatele energie mám pro Vás tip, který jsem dnes využil já.

Tarifomat.cz

Tarifomat je online služba. Níže stačí vyplnit jednoduchý formulář, ve kterém doporučuji zaškrtnou nevěřejné nabídky. Tarifomat není nová služba, má tisíce spokojených zákazníků a hlavně je zdarma. Takže pokud Vám žádná nabídka nebude vyhovovat, můžete se jít postavit do fronty ven 🙂 Největší výhodou je, že po výběru dodavatele, přijede kurýr podepsat smlouvu až k Vám domů, takže opravdu nikam nemusíte chodit a vše vyřídíte z pohodlí domova.

Formulář pro elekřinu

Formulář pro plyn

Nejlevnější elektřina a plyn od Tarifomat.cz

Ušetřete na energiích. Po zadání potřebných údajů vám srovnávač ukáže seznam poskytovatelů energií i informaci o tom, kolik přechodem k nim ušetříte. U nás získáte energii a plyn za bezkonkurenční ceny. Garantujeme vám ty nejlepší nabídky.

Vyberte si energie od nás a my se za vás o všechno postaráme. Obstaráme veškerou administrativu spojenou s přechodem k jinému poskytovateli a smlouvy vám přivezeme až domů.

Speciální nabídky

Získejte mimořádně výhodnou smlouvu na energie. V naší databázi máme kromě standardních nabídek také neveřejné nabídky. Přístup k nim získáte ihned po zadání vašeho telefonního čísla. Naši specialisté vás okamžitě kontaktují zpět a dopodrobna s vámi tyto nabídky proberou.

Nadstandardní služby

  • Pořiďte si energie od nás a my vám zaručíme bezplatné odborné a právní poradenství po celou dobu trvání služby. Stejně tak garantujeme v rámci služby špičkový zákaznický servis a finanční záruky.
  • Pokud přecházíte k novému dodavateli energií, pomůžeme vám se všemi administrativními náležitostmi a vše vybavíme za vás.

Využijte služeb Tarifomatu a užijte si levné energie.

Vyjádření ze stránek bohemiaenergy.cz

Vážení zákazníci,

s politováním Vám musíme oznámit, že skupina BOHEMIA ENERGY ukončuje dodávky elektřiny a plynu na českém energetickém trhu.

K tomuto razantnímu kroku nás přiměl přetrvávající extrémní růst cen energií na velkoobchodních trzích, kdy cena obou dodávaných komodit, je nyní třikrát vyšší, než byla v loňském roce. Vždy jsme se pro Vás snažili zajistit co nejvýhodnější podmínky, ale tento bezprecedentní nárůst nám to již nadále neumožňuje.

Co to pro Vás znamená?

Dodávky energií bude pro Vás zajišťovat tzv. Dodavatel poslední instance, a to po dobu následujících 6 měsíců. Právo zajištění kontinuální dodávky prostřednictvím Dodavatele poslední instance Vám vzniká ze zákona a nemusíte se tak obávat přerušení dodávek do Vašich odběrných míst.

Co doporučujeme v současné situaci udělat?

V co možná nejkratším čase si vyberte nového dodavatele a uzavřete s ním smlouvu na dodávku energií. Důležité kontakty najdete na ZDE.

Odpovědi na Vaše nejčastější dotazy naleznete ZDE.

I v následujících týdnech Vám budeme k dispozici na našich infolinkách a e-mailech a budeme se snažit udělat vše pro to, aby byl Váš přechod k novému dodavateli co nejméně komplikovaný. Nicméně očekáváme, že naše zákaznická linka, bude v nejbližších dnech čelit velkému náporu otázek, a proto se předem omlouváme za delší čekání na spojení s našim operátorem.

Učinit toto rozhodnutí pro nás bylo velmi náročné a vzniklá situace nás velice mrzí. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za důvěru a přízeň, kterou jste nám projevovali v uplynulých letech.

Číst dále

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

  1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
  2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
  3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
  4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Škudlínek

Škudlínek je tu od toho aby Vám ušetřil. Pomůže Vám vybrat tu správnou banku, půjčku nebo poradí, kde nakoupit dovolenou ve slevě. Obsah postupně přibývá, takže doufáme, že časem zde najdete všechno co budete potřebovat k tomu, aby jste na tom byli finančně lépe.

Škudlínek.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek