Můj era svět přihlášení jednoduše poštovní spořitelna - Škudlínek

Takto vypadá pole pro přihlášení na postovnisporitelna.cz

Novinky v přihlášení: Portál Poštovní spořitelny Era svět už nenajdete na webu erasvet.cz ale na postovnisportitelna.cz. Pokud máte adresu erasvet.cz uloženou v prohlížeči nic se neděje, web se automaticky přesměruje na portál poštovní spořitelny. Další novinkou je změna ikonky internetového bankovnictví. Kdysi byl na webu žlutý odkaz Přihlásit se. Na nových stránkách je přímo odkaz internetové bankovnictví. Proč tato změna? Název Era se prý moc neuchytil a proto ho poštovní spořitelna zrušila a nyní vše přesměrovává na web poštovní spořitelny.

Založily jste si nový internetový účet a nevíte jak se přihlásit? Podívejte se na krásný návod, přihlášení je opravdu jednoduché:

Návod na youtube na jednoduché přihlášení k portálu poštovní spočitelny era svět.

Návod krok za krokem první přihlášení

(Pokud se přihlašujete poprvé dá se v prvním kroku spíše mluvit o registraci než o přihlášení)

 • Do adresního řádku prohlížeče napište: erasvet.cz nebo postovnisporitelna.cz
 • Do políčka uživatelské jméno vložte identifikační číslo (číselný kód)
 • Do políčka vstupní heslo vložte svůj pin
 • Klikněte na tlačítko přihlásit se

Systém pozná, že jste v bankovnictví poprvé a vyjede vám okno pro registraci do kterého musíte zadat:

 • Váš email (příjde vám na něj kód pro dokončení registrace a můžete si díky němu například obnovit Vaše zapomenuté heslo)
 • Uživatelské jméno (budete používat pro přihlášení, doporučeme něco s čísly a sem tam i velké písmeno)
 • Vstupní heslo a heslo pro kontrolu (stejne heslo jako to první) Opět doporučujeme něco složitějšího

Klikněte na potvrdit, pak vše ještě jednou zkontrolujte a klikněte na Potvrdit a odeslat. Teď se přihlaště do emailové schránky jejiž email jste zadávali při registraci, heslo vložte do pole na stránkách poštovní spořitelny, které se jmenuje Kód z emailu. Klikněte na dokončit registraci. Tak a máte hotovo.

Nyní se již přihlašujte na internetové bankovnictví poštovní spořitelny (era svět) uživatelským emailem a heslem, které jste vyplnili v registraci. Jednoduché, že?

Mobilní bankovnictví poštovní spořitelny (Era svět smartbanking)

Poštovní spořitelna (někdo vyhledávání chybně poštovní pojišťovna)má i tzv. mobilní aplikaci, díky které se na svůj účet dostanete ze svého mobilního telefonu. Je to jedna z nejlepších aplikací, kterou jsem používal, takže ji vřele doporučuji. V obchodě (google play nebo app store) ve vašem telefonu pouze napište do vyhledávání poštovní spořitelna a pokud aplikaci váš telefon podporuje vyjede vám aplikace s názvem Smartbanking PS. Tuto aplikaci si stáhněte a nainstalujte. Přihlášení provedete pomocí Vašeho identifikačního čísla a PINu. Vše je opět krásně jednoduché.


Era svět přihlášení jednoduše : Tato stránka slouží pouze jako návod pro přihlášení na internetové bankovnictví era svět poštovní spořitelny a není její oficiální ani jinou prezentací.

10 příspěvků “Můj era svět přihlášení jednoduše poštovní spořitelna

 1. Dobrý den, jak píši výše, era svět již neexistuje proto pro přihlášení k účtu používejte adresu: postovnisportitelna.cz a pak vpravo nahoře odkaz internetové bankovnictví je hned vedle lupy pro vyhledávání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

 1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
 2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
 3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
 4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Škudlínek

Škudlínek je tu od toho aby Vám ušetřil. Pomůže Vám vybrat tu správnou banku, půjčku nebo poradí, kde nakoupit dovolenou ve slevě. Obsah postupně přibývá, takže doufáme, že časem zde najdete všechno co budete potřebovat k tomu, aby jste na tom byli finančně lépe.

Škudlínek.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek