Moneta - Škudlínek

Rychlé odkazy: Moneta / Bankomaty / Pobočky / Kontakty

Moneta Money Bank ve zkratce

Moneta Money Bank, a.s., byla založena v roce 1998 po názvem GE Money Bank, a.s Od 1. května 2016 se název banky se změnil na Moneta Money Bank. Podobně se změnily názvy i u dceřiných společností: GE Money Auto, s.r.o. se přejmenovalo na MONETA Auto, s. r. o. a GE Money Leasing, s.r.o. na MONETA Leasing, s. r. o.

Bankomaty

Moneta Money Bank má v Česku něco kolem 650 bankomatů. Pokud hledáte nějaký bankomat ve Vašem okolí není nic jednoduššího než se podívat na web Monety a zjistit si, kde se nejbližší bankomat nachází, přímo na podstránku bankomatů se dostanete kliknutím na tento odkaz. Druhá možnost je napsat přímo do googlu bankomat moneta a vyjede Vám nejbližší bankomat přímo ve vyhledávači Google. Pokud se ve Vaší blízkosti žádný bankomat nenachází, vyberte z bankomatu jiné banky. Těch pár desítek korun za výběr není nic hrozného ušetříte čas a peníze za dopravu k nejbližšímu bankomatu.

Pobočky

Pobočky (204 poboček) má Moneta Money Bank v každém větším a dnes už dokonce menším městě. Nejbližší pobočku najdete opět na webu moneta.cz na stejném odkazu jako jsou bankomaty. Pokud nejste ve vyhledávání zběhlí, na mapě níže klikněte na odkaz Zobrazit větší mapu, který je vpravo nahoře, a na webu který se vám otevře klikněte do textu kde je napsáno Moneta a zmáčkněte na klávesnici Enter (google najde nejbližší pobočku nebo bankomat ve vašem okolí)

Kontakty

Web Moneta Money Bank najdete na adrese https://www.moneta.cz/ Vaše dotazy můžete podkládat na infolince 224 443 636 a psát můžete na email: info@moneta.cz

Moneta se nevyhýbá ani sociálním sítím.

Facebook: https://www.facebook.com/monetamoneybank
Twitter: https://twitter.com/MONETAMoney
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/moneta-money-bank
Youtube: https://www.youtube.com/user/SNGEMB
Instagram: https://www.instagram.com/moneta_money_bank/

Další články z kategorie Moneta

www.internetbanka.cz

Jak poznám že jsem na správném webu?

Číst dále

Interbanka moneta přihlášení? Internet banka je správně

Pokud nevíte jak se přihlásit do Vašeho bankovnictví a pletete si výrazy internet banka a interbanka, čtěte prosím pozorně celý článek a příště se již nespletete.

Číst dále

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

  1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
  2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
  3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
  4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Škudlínek

Škudlínek je tu od toho aby Vám ušetřil. Pomůže Vám vybrat tu správnou banku, půjčku nebo poradí, kde nakoupit dovolenou ve slevě. Obsah postupně přibývá, takže doufáme, že časem zde najdete všechno co budete potřebovat k tomu, aby jste na tom byli finančně lépe.

Škudlínek.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek