Era - Škudlínek

Era byla značkou Poštovní spořitelny, proč se jí banka vzdala? Protože se prý název nechytil. Když se podíváte na hledanost výrazů zjistíte, že to není pravda. I vy jste se na tuto stránku dostali, aniž možná tušíte že slovo Era již nemá smysl vyhledávat protože ho poštovní spořitelna zavrhla. Kdo v tom má prsty? No určitě někdo z poštovní spořitelny nebo čsob. Co s tím můžete dělat? Nic. Prostě se naučte místo slova Era hledat Poštovní spořitelna.

Další články z kategorie Era

Era internetbanking poštovní spořitelny přihlášení

Potřebujete se přihlásit do Vašeho internetového bankovnictví (internetbanking) a nevíte jak? Prosím přečtěte si pozorně tento návod krok za krokem a příště už budete vědět jak na to!

Číst dále

Era svět poštovní pojišťovna přihlášení internetbanking

Vítejte na stránce s názvem Era poštovní pojišťovna přihlášení internetbanking. Na začátek je důležité si říci, že poštovní pojišťovna neexistuje. Existuje pouze poštovní spořitelna. Tento výraz asi hledáte protože Poštovní spořitelna zrušila portál Era svět (erasvet.cz) a vy se teď neumíte přihlásit na Váš účet.

Číst dále

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

  1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
  2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
  3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
  4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Škudlínek

Škudlínek je tu od toho aby Vám ušetřil. Pomůže Vám vybrat tu správnou banku, půjčku nebo poradí, kde nakoupit dovolenou ve slevě. Obsah postupně přibývá, takže doufáme, že časem zde najdete všechno co budete potřebovat k tomu, aby jste na tom byli finančně lépe.

Škudlínek.cz Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek